Preskočiť na obsah
Patrik Kalinič

Stavebníctvo

Patrik Kalinič

Elektrická inštalácia

Obec
Zlatá Idka
Od roku
2022
IČO
54 617 812

Patrik Kalinič

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
044 61 Zlatá Idka
Na trhu od
9. mája 2022
IČO
54 617 812
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.21)
Elektrická inštalácia

Podnikanie v číslach

4
roky na trhu
2022
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Patrik Kalinič

Patrik Kalinič – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Zlatá Idka. Podniká od 9. mája 2022.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Elektrická inštalácia“ (43.21). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení.

Základné údaje

Obchodné meno
Patrik Kalinič
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
54 617 812
Dátum vzniku
9. mája 2022
Miesto podnikania
044 61 Zlatá Idka
Živnostenský register
Okresný úrad Košice-okolie, vložka č. 830-23856
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.21)
Elektrická inštalácia

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Patrik Kalinič zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Patrik Kalinič?

Miesto podnikania je v obci 044 61 Zlatá Idka.

Čím sa Patrik Kalinič zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Elektrická inštalácia“ (43.21). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení.

Aké je IČO – Patrik Kalinič?

IČO je 54 617 812.

Odkedy podniká Patrik Kalinič?

Podnikanie začalo 9. mája 2022. Na trhu pôsobí 4 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Patrik Kalinič podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese patrik-kalinic.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.